250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İnstagram Facebook Youtube

Biberiye Fidanı

Biberiye fidelerimiz doğal tohumlardan özenle üretilmiş olup ülkemizin her bölgede kolayca yetişebilir. Hobi amaçlı biberiye fidesi dikimi yılın dört mevsimi boyunca yapılabilir.
%51
İndirim
19.90 TL

Saksıda

0-50 cm

Benzer Ürünler

Biberiye Fidanı (Fidesi)

Biberiye fidelerimiz doğal tohumlardan özenle üretilmiş olup ülkemizin her bölgede kolayca yetişebilir. Hobi amaçlı biberiye fidesi dikimi yılın dört mevsimi boyunca yapılabilir. Biberiyenin soğuklara ve bitki hastalıklarına karşı dayanıklılığı oldukça iyidir. Biberiye fidesinin bakımı oldukça zahmetsizdir. Biberiye bitkisi dış mekân alanlara, sera içlerine ve hobi amaçlı saksı yetiştiriciliğine de oldukça uygundur.

Biberiye çok yıllık, uzun ömürlü, çalı formda tıbbi aromatik bir bitkidir. Biberiyenin iğne şeklinde yaprakları ve açtığında mor çiçekleri olur. Biberiye bitkisi her daim yeşil kalır ve süs bitkisi olarak da yetiştirilebilir. Biberiye dört mevsim boyunca bulabileceğimiz, taze olarak ve kurutularak kullanılan bitki türüdür. Biberiye genellikle bitki çayı olarak tüketilir. ,Biberiyenin sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliği vardır. Eczacılık sektöründe ise biberiyenin yağı kullanılmakta olup, hoş kokusu ile de kimya sanayisinde çokça tercih edilir. Biberiye bitkisi salatalarda, yemeklerde, et, balık ve deniz ürünleri pişiriminde çok kullanılır. Biberiye bitkisi hoş kokulu ve baharatlı bir aromaya sahiptir.

Agrolidya Tarım A.Ş.

Agrolidya kurulduğu günden bu yana kaliteli fidan satışı ve uygun fiyat politikası ile üretimini yaptığı fidan çeşitlerinin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında toprakla buluşmasını sağlamaktadır.

Yatırım yapmayı planladığınız bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi ve profesyonel bahçe kurulumu ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerine ayrıntılı şekilde cevap vermekteyiz. Amacımız, uzun yıllardır meyve fidanı yetiştiriciliğinde kazandığımız bilgi ve birikimi siz kıymetli üreticilerimizle paylaşarak; tarım alanında doğru işler yapılmasına yardımcı olmak ve büyük bir emekle hayata geçirdiğiniz yatırımınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktır.

Agrolidya.com’dan yapacağınız fidan alışverişlerinizde siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özenle paketleyip, en kısa sürede tarafınıza gönderiyoruz. Kargoda zarar gören her fidan firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Siz de badem fidanı, ceviz fidanı, zeytin fidanı, fıstık fidanı, avokado fidanı ve meyve fidanı anaçları başta başta olmak üzere yüzlerce fidanı uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45