Kurumsal Bilgilendirme

Agrolidya

Yarım asrı aşan süredir tarımın içinde olan ve birçok başarılı projeyi hayata geçiren deneyimli ekibimiz öncülüğünde kurulan Agrolidya Tarım A.Ş. “Tarıma yatırım, Geleceğe yatırım’’ sloganıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Manisa Akhisar ve Muğla Fethiye’de bulunan fidanlık ve ofislerimiz ile fidan üretimi ile başlayan ve pazara kadar uzanan yolculuğun tüm süreçlerinde konusunda uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Fidan Üretimi

Agrolidya doku kültürü üretimi anaçlar ile üretimini yaptığı badem ve fıstık fidanlarını çiftçilerle buluşturarak; sektörün öncü firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Agrolidya tarafından ayrıca klasik anaçlar kullanılarak badem, ceviz, zeytin, avokado ve fıstık fidanları ağırlıklı olmak üzere onlarca çeşit meyve fidanının üretimi yapılmaktadır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz fidanlar Türkiye’nin dört bir yanında toprakla buluşmaktadır. Ayrıca Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan gibi ülkeler başta olmak üzere fidanlarımız birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Bahçe Kurulumu

Agrolidya fidan satışının yanında ceviz, badem, fıstık, zeytin ve meyve bahçesi kurulumu hizmeti veren Türkiye’nin en tecrübeli şirketi durumundadır. 10 Binlerce dekar meyve bahçesi kurulumuyla tecrübeli bir geçmişe sahip olan Agrolidya, alanında uzman ekibiyle yurt dışında da meyve bahçesi kurulumu hizmeti vermektedir.

Fidan satışı ve meyve bahçesi kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tarım arazilerinin sonraki yıllardaki gelişim sürecinde müşterilerimize profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Doğru çeşit fidan seçimi, arazi hazırlığı, damlama sulama sistemi kurulumu, fidan dikimi ve tarımsal amaçlı inşaat konusunda sizlere rehberlik yaparak; oluşabilecek yanlış adımların önüne geçilmesini sağlıyoruz. Minimum maliyetle en kısa sürede yatırımınızdan kazanç elde etmeniz için sizlere gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Tarım Yatırımı

Türkiye’nin verimli ovalarına sahip, doğup büyüdüğümüz bölge olan Manisa’da tamamı Agrolidya’ya ait olan arazilerde kazançlı tarım yatırımı fırsatları sunuyoruz.

Tarım alanında yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi birikimimizi, geliştirdiğimiz yatırım modelleri ile yatırımcılarla buluşturuyoruz. Tarım sektöründe en çok gelir getiren ürünler olan Fıstık, Badem, Ceviz ve Zeytin bahçelerini kazan, kazan modeliyle yatırımcılarımıza sunuyoruz. Profesyonel eller tarafından kurulan modern bahçeler, Agrolidya’nın uzman personeli tarafından yönetilerek en kısa sürede her iki tarafında kazandırmaya başladığı ve bir ömür boyu gelir getiren bir yatırım haline getiriyoruz.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikası ve KVKK Kapsamında verileriniz güvende.
Kolay iade

Kolay İade

Satın aldığınız ürünler 14 gün içerisinde iade edilebilir.
Destek

Müşteri Hizmetleri Desteği

Müşteri destek merkezimizle iletişim kurarak destek alabilirsiniz.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Ürünleriniz en geç 3 iş günü içerisinde paketlenip, kargoya teslim edilir.
telefonmemnu

En Çok Satan Ürünler

En Çok Satan Ürün
whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82