Profesyonel Bahçe Kurulumu

 

Agrolidya fidan satışının yanında ceviz, badem, fıstık, zeytin ve meyve bahçesi kurulumu hizmeti veren Türkiye’nin en tecrübeli şirketi durumundadır. 10 Binlerce dekar meyve bahçesi kurulumuyla tecrübeli bir geçmişe sahip olan Agrolidya, alanında uzman ekibiyle yurt içi ve yurt dışında meyve bahçesi kurulumu hizmeti vermektedir.

Fidan satışı ve meyve bahçesi kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tarım arazilerinin sonraki yıllardaki gelişim sürecinde müşterilerimize profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi, arazi hazırlığı, damlama sulama sistemi kurulumu, fidan dikimi ve tarımsal amaçlı inşaat konusunda sizlere rehberlik yaparak; oluşabilecek yanlış adımların önüne geçilmesini sağlıyoruz. Minimum maliyetle en kısa sürede yatırımınızdan kazanç elde etmeniz için sizlere gereken tüm desteği sağlıyoruz.
 

bahçe kurulumu

 

Tarım Yatırımı

Türkiye’nin verimli ovalarına sahip, doğup büyüdüğümüz bölge olan Manisa’da tamamı Agrolidya’ya ait olan arazilerde kazançlı tarım yatırımı fırsatları sunuyoruz.

Tarım alanında yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi birikimimizi, geliştirdiğimiz yatırım modelleri ile yatırımcılarla buluşturuyoruz. Tarım sektöründe en çok gelir getiren ürünler olan Fıstık, Badem, Ceviz ve Zeytin bahçelerini kazan, kazan modeliyle yatırımcılarımıza sunuyoruz. Profesyonel eller tarafından kurulan modern bahçeler, Agrolidya’nın uzman personeli tarafından yönetilerek en kısa sürede her iki tarafında kazandırmaya başladığı ve bir ömür boyu gelir getiren bir yatırım haline getiriyoruz.

 

antep fıstığı bahçe kurulumu

 

Fıstık Bahçesi Kurulumu

En değerli tarım ürünlerinden birisi olan Antep Fıstığı bahçesi kurulumu konusunda yılların bilgi birikimine sahip Agrolidya doku kültürü üretimi UCB1 fıstık anacı üzerine aşılı veya yine doku kültürü üretimi Platinum Fıstık anacı üzerine fıstık çeşitleriyle modern Fıstık bahçesi kurulumu yapmaktadır.

Ucb1 Anacı Amerika’da California Üniversitesi tarafından geliştirilen ve köklenme yapısı çok gelişmiş, çok hızlı büyüyen ve üzerine aşılı çeşidi çok erken verime yatıran bir anaçtır.

Platinum Fıstık Anacı, P.Integerrima x P. atlantica arasında melezlenmiş patentli bir klon anaçtır. UCB 1 fıstık anacından farkı tuzluluğa toleransı ve düşük sıcaklıklara dayanıklı olması gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Genetik özellikleri dikkate alınarak incelendiğinde, genel anlamda UCB 1 anacı ile benzerlik göstermektedir.

 

badem bahçesi kurulumu

 

Badem Bahçesi Kurulumu

Badem, günümüzün en önemli meyvelerinden biridir ve ticari değeri de oldukça yüksektir. Kurulacak bahçeden alınacak yüksek verim ile bir çok meyveye göre daha yüksek seviyede kazanç elde edilmesini sağlayacak bir meyvedir. Uygun bir araziniz var ise siz de doğru bir planlama ile badem yetiştiriciliğinden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Badem bahçesi kurulumlarımızda genellikle doku kültürü GF677 ve GARNEM anaçlar üzerine aşılanmış Ferragnes – Ferraduel ile kendine verimli çeşitler olan Lauren, Guara, Penta ve Marinada çeşitlerinden bahçe kurulumu yapılacak bölgeye uygun olanını tercih ediyoruz.

 

ceviz bahçesi kurulumu

 

Ceviz Bahçesi Kurulumu

Son yıllarda en çok yatırım yapılan meyvelerin başında gelen Ceviz, insan sağlığı için de en değerli meyvelerden birisi durumundadır. Yüksek getirisi sebebiyle Ceviz bahçesi yatırımı her geçen yıl artarak devam etmektedir. Plansız ve bilgisiz bir şekilde kurulan bir çok ceviz bahçesi maalesef ki hedeflenen gelirin çok altında kalarak yatırımcıları hayal kırıklığına uğratmaktadır. Bu sebeple arazi seçimi ile başlayan Ceviz Bahçesi Yatırımı yolculuğunda hayal kırıklığına uğramamak için profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Ülkemizdeki yerli çeşitlerin verimliliğinin düşük olması sebebiyle son yıllarda kurulan ceviz bahçelerinden genellikle Chandlertercih edilmektedir. Verimliliğinin çok yüksek olması, pazarda aranan bir çeşit olması ve yerli çeşitlerimize göre ilk bahar geç donlarından etkilenme riskinin çok daha düşük olması çeşidin tercih edilmesindeki başlıca sebeplerdir.

 

zeytin bahçesi kurulumu

 

Zeytin Bahçesi Kurulumu

Ege ve Akdeniz bölgesinde yoğun olarak Zeytin yetiştiriciliği yapılmaktadır. Yağlık ve Sofralık olarak üretimi yapılan Zeytin, karlılığı yüksek, bakımı bir çok meyve çeşidine göre çok daha kolay ve bir çok bölgede tamamen susuz olarak yetiştirilen değerli bir meyvedir.

Ülkemizde yapılan yerli çeşitlere alternatif olarak son yıllarda bazı yabancı çeşitlerin üretimi de yaygınlaşmaya başlamıştır. Arbequina, Arbosana ve Koroneiki gibi sık dikime uygun çeşitlerle büyük bahçeler kurulmaktadır. Makinalı hasata uygun olması, bodur yapıları sebebiyle dekara daha fazla fidan dikilmesi, erken verime yatması ve yüksek yağ oranları bu çeşitlerin tercih edilmesindeki başlıca sebeplerdir.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikası ve KVKK Kapsamında verileriniz güvende.
Kolay iade

Kolay İade

Satın aldığınız ürünler 14 gün içerisinde iade edilebilir.
Destek

Müşteri Hizmetleri Desteği

Müşteri destek merkezimizle iletişim kurarak destek alabilirsiniz.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Ürünleriniz en geç 3 iş günü içerisinde paketlenip, kargoya teslim edilir.
telefonmemnu

En Çok Satan Ürünler

En Çok Satan Ürün
whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (545) 573 66 82