250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İnstagram Facebook Youtube
Chandler Ceviz Yorumları

Chandler Ceviz Yorumları

Chandler Ceviz günümüzde dünyanın en verimli, en iyi ceviz fidanı olarak bilindiğini gösterir niteliktedir. Chandler Ceviz fidanı tercih eden müşterilerimiz gerek bizleri arayarak gerekse tavsiye ederek çok olumlu yorumlarda bulunmaktadır. Bu yorumları sizler için derledik.

Agrolidya'ya Gelen Chandler Ceviz Yorumları

Türkiye'de üretilen ceviz cinsleri içerisinde en lezzetlisi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca geç uyanmasıyla da ilk bahar donlarına yakalanmadığı için tercih ettim.

Chandler diye farklı bir cins satın aldığımı sonradan fark ettim. Daha sonra agrolidya ile tanıştım. Siz siz olun fidancınızı doğru seçin ve mavi sertifikalı fidan alın. Agrolida ailesine ilgi ve alakaları için tekrar teşekkür edeiyorum.

Rakım, verim  ve tüketim açısındna lezzetli olması sebebi ile chandler ceviz fidanlarına yöneldim. Bahçem her geçen gün büyüyor. Veirim artıyor. İyiki diyorum. DOğru yönlendirmeleri için Agro Lidya Tarım AŞ'ye teşekkür ediyorum.

Chandler Cevizinin meyveleri üzüm salkımı gibi çok bereketlidir. Chandler Cevizinin salkımında 8 ile 12 arasında ceviz olur. Bu yüzden ülkemizde en iyi ceviz fidanı olarak bilinir. Kabuğu incedir ve içi parçalanmadan çıkar. Chandler Cevizi Türkiye iklimine en uygun ceviz türüdür ve Türkiye'nin neredeyse tüm bölgelerinde 1300 rakıma kadar dikimi yapılabilir.

Chandler Ceviz geliştiğinde ağacın boyu 7 ila 8 metre olup yerli cevizlerden daha fazla meyve verir. Dördüncü yılla birlikte ortalama 20 kgdan fazla mahsül vermeye başlar.

Agrolidya Tarım A.Ş.

Agrolidya kurulduğu günden bu yana kaliteli fidan satışı ve uygun fiyat politikası ile üretimini yaptığı fidan çeşitlerinin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında toprakla buluşmasını sağlamaktadır.

Yatırım yapmayı planladığınız bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi ve profesyonel bahçe kurulumu ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerine ayrıntılı şekilde cevap vermekteyiz. Amacımız, uzun yıllardır meyve fidanı yetiştiriciliğinde kazandığımız bilgi ve birikimi siz kıymetli üreticilerimizle paylaşarak; tarım alanında doğru işler yapılmasına yardımcı olmak ve büyük bir emekle hayata geçirdiğiniz yatırımınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktır.

Agrolidya.com’dan yapacağınız fidan alışverişlerinizde siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özenle paketleyip, en kısa sürede tarafınıza gönderiyoruz. Kargoda zarar gören her fidan firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Siz de badem fidanı, ceviz fidanı, zeytin fidanı, fıstık fidanı, avokado fidanı ve meyve fidanı anaçları başta başta olmak üzere yüzlerce fidanı uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45