Chandler Ceviz Yorumları

Chandler Ceviz Yorumları

Chandler Ceviz günümüzde dünyanın en verimli, en iyi ceviz fidanı olarak bilindiğini gösterir niteliktedir. Chandler Ceviz fidanı tercih eden müşterilerimiz gerek bizleri arayarak gerekse tavsiye ederek çok olumlu yorumlarda bulunmaktadır. Bu yorumları sizler için derledik.

Agrolidya'ya Gelen Chandler Ceviz Yorumları

Türkiye'de üretilen ceviz cinsleri içerisinde en lezzetlisi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca geç uyanmasıyla da ilk bahar donlarına yakalanmadığı için tercih ettim.

Chandler diye farklı bir cins satın aldığımı sonradan fark ettim. Daha sonra agrolidya ile tanıştım. Siz siz olun fidancınızı doğru seçin ve mavi sertifikalı fidan alın. Agrolida ailesine ilgi ve alakaları için tekrar teşekkür edeiyorum.

Rakım, verim  ve tüketim açısındna lezzetli olması sebebi ile chandler ceviz fidanlarına yöneldim. Bahçem her geçen gün büyüyor. Veirim artıyor. İyiki diyorum. DOğru yönlendirmeleri için Agro Lidya Tarım AŞ'ye teşekkür ediyorum.

Chandler Cevizinin meyveleri üzüm salkımı gibi çok bereketlidir. Chandler Cevizinin salkımında 8 ile 12 arasında ceviz olur. Bu yüzden ülkemizde en iyi ceviz fidanı olarak bilinir. Kabuğu incedir ve içi parçalanmadan çıkar. Chandler Cevizi Türkiye iklimine en uygun ceviz türüdür ve Türkiye'nin neredeyse tüm bölgelerinde 1300 rakıma kadar dikimi yapılabilir.

Chandler Ceviz geliştiğinde ağacın boyu 7 ila 8 metre olup yerli cevizlerden daha fazla meyve verir. Dördüncü yılla birlikte ortalama 20 kgdan fazla mahsül vermeye başlar.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82