250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İnstagram Facebook Youtube
Ferragnes Badem Hasat Zamanı 

Ferragnes Badem Hasat Zamanı 

Ferragnes Badem Hasat Zamanı 

Ferragnes Bademinin hasat zamanı iklim koşullarına ve bölgelere göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak 10 Eylül ve 30 Eylül arasında hasat edilmektedir. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada yaşanan iklim değişiklikleri hasat tarihlerinde yetiştiricileri yanıltabilmektedir. 

Yerli çeşitlere göre çok daha geç çiçeklenen Ferragnes badem fidanı,oldukça verimli bir çeşittir. Ferragnes badem fidanı ülkemizde en çok dikimi yapılan badem çeşitlerindendir.

Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran Agrolidya adresinize teslim fidan çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız fidanları güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile en kısa zamanda adresinize ulaştıran Agrolidya alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Ferragnes Badem Fidani Sipariş Tel. 0532 616 4845 Ferragnes Badem Fidanı, diğer badem çeşitleri ve badem yetiştiriciliği hakkında ayrıntılı bilgi almak için çalışma saatleri içerisinde bizleri arayarak; tarım danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Agrolidya Tarım A.Ş.

Agrolidya kurulduğu günden bu yana kaliteli fidan satışı ve uygun fiyat politikası ile üretimini yaptığı fidan çeşitlerinin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında toprakla buluşmasını sağlamaktadır.

Yatırım yapmayı planladığınız bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi ve profesyonel bahçe kurulumu ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerine ayrıntılı şekilde cevap vermekteyiz. Amacımız, uzun yıllardır meyve fidanı yetiştiriciliğinde kazandığımız bilgi ve birikimi siz kıymetli üreticilerimizle paylaşarak; tarım alanında doğru işler yapılmasına yardımcı olmak ve büyük bir emekle hayata geçirdiğiniz yatırımınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktır.

Agrolidya.com’dan yapacağınız fidan alışverişlerinizde siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özenle paketleyip, en kısa sürede tarafınıza gönderiyoruz. Kargoda zarar gören her fidan firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Siz de badem fidanı, ceviz fidanı, zeytin fidanı, fıstık fidanı, avokado fidanı ve meyve fidanı anaçları başta başta olmak üzere yüzlerce fidanı uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45