Ferragnes Badem Hasat Zamanı 

Ferragnes Badem Hasat Zamanı 

Ferragnes Badem Hasat Zamanı 

Ferragnes Bademinin hasat zamanı iklim koşullarına ve bölgelere göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak 10 Eylül ve 30 Eylül arasında hasat edilmektedir. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada yaşanan iklim değişiklikleri hasat tarihlerinde yetiştiricileri yanıltabilmektedir. 

Yerli çeşitlere göre çok daha geç çiçeklenen Ferragnes badem fidanı,oldukça verimli bir çeşittir. Ferragnes badem fidanı ülkemizde en çok dikimi yapılan badem çeşitlerindendir.

Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran Agrolidya adresinize teslim fidan çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız fidanları güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile en kısa zamanda adresinize ulaştıran Agrolidya alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Ferragnes Badem Fidani Sipariş Tel. 0532 616 4845 Ferragnes Badem Fidanı, diğer badem çeşitleri ve badem yetiştiriciliği hakkında ayrıntılı bilgi almak için çalışma saatleri içerisinde bizleri arayarak; tarım danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82