250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İnstagram Facebook Youtube
Ferragnes badem kaç kilo verir

Ferragnes badem kaç kilo verir

Ferragnes badem kaç kilo verir

Ferragnes badem kaç kilo verir sorusu badem yatırımı yapacaklar tarafından en çok sorulan soruların başında gelmektedir.

Ferragnes badem çeşitleri arasında ülkemizde en çok üretimi yapılan çeşittir.Yerli çeşitlere göre daha geç çiçeklenmesi,hastalıklara karşı daha dirençli olması ve ekonomik anlamda oturmuş bir piyasası olması bu çeşidin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerdir.

Fransız INRA enstitüsü tarafından geliştirilen Ferragnes %33-37 aralığında iç verime ve oldukça iri iç meyve yapısına sahiptir.

Ferragnes badem ülkemizde arazi ve bakım koşullarına göre farklılık göstermekle beraber tam verime geldiği zamanlarda 150-200kg/dekar iç verim elde edilir.

Agrolidya Tarım A.Ş.

Agrolidya kurulduğu günden bu yana kaliteli fidan satışı ve uygun fiyat politikası ile üretimini yaptığı fidan çeşitlerinin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında toprakla buluşmasını sağlamaktadır.

Yatırım yapmayı planladığınız bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi ve profesyonel bahçe kurulumu ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerine ayrıntılı şekilde cevap vermekteyiz. Amacımız, uzun yıllardır meyve fidanı yetiştiriciliğinde kazandığımız bilgi ve birikimi siz kıymetli üreticilerimizle paylaşarak; tarım alanında doğru işler yapılmasına yardımcı olmak ve büyük bir emekle hayata geçirdiğiniz yatırımınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktır.

Agrolidya.com’dan yapacağınız fidan alışverişlerinizde siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özenle paketleyip, en kısa sürede tarafınıza gönderiyoruz. Kargoda zarar gören her fidan firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Siz de badem fidanı, ceviz fidanı, zeytin fidanı, fıstık fidanı, avokado fidanı ve meyve fidanı anaçları başta başta olmak üzere yüzlerce fidanı uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45