250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı

Kroneiki Zeytin Fidanı sulu arazilerde profesyonel yetiştiriciliği yapılabilen bir zeytin türüdür. Meyvelerinin ucu sivridir. Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanının yağ oranı 4 kilo zeytinde bir kilo zeytinyağı civarındadır.

Yağlık olarak üretilen bu zeytin Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı, oldukça erken zamanda meyve verir. Yağ kalitesi bakımından son derece meşhurdur. Aynı zamanda yüzde yirmi civarındaki yağ oranı ile de oldukça yüksek bir yağ verimine sahip olan Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı, kuraklığa da oldukça dayanıklıdır. 

Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı Genel Özellikleri

Yunanistan'a ait bir türdür. Burada ayrıca Koroni, Kritikia, Ladolia ve Psylolia olarak da bilinir. Kökeni bulunduğu ülkede zeytin yetiştirme alanlarının %50-60'ını kapsamaktadır. Sık dikim alanlarında en çok kullanılan türlerden biri olduğu için, farklı kıtalarda birçok ülkede dikilmektedir

Çok yüksek verimlidir, %20 oranında yağ içeriği, çok yüksek yağ kalitesine sahiptir ve de çok dengelidir. Çok erken meyveye yatar. Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı çok sık yoğunluklu ekim alanları için cazip bir zeytin türüdür.

Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı Verim Özellikleri

Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanıortalama 5. yılda 1,5-2 ton dekara zeytin vermektedir.

Koroneiki (Bodur) Zeytini Yağ Oranı Koroneiki (Bodur) Zeytini yağ kalitesi bakımından oldukça meşhurdur. Yüzde yirmi civarındaki yağ oranı ile oldukça yüksek bir yağ verimine sahip olan Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı sıcak bölgelerde zeytin üreticileri tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı Morfolojik Özellikler

Yaprakları eliptik mızrak biçiminde kısa ve dar yapraklara sahiptir. Meyveleri oval ve bir miktar asimetriktir ve erken olgunlaşır. Çekirdekleri küçük, uzun ve bir miktar asimetriktir.  Zeytin Dal Kanseri’ne hassastır. Halkalı Lekeye dirençlidir. Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı Verticillium’a kısmen hassas bir yapıya sahiptir. Koroneiki (Bodur) Zeytin Fidanı kuraklığa dirençlidir ancak soğuğa toleransı yoktur. Agrolidya ailesi olarak yarım asırlık tecrübemizle sertifikalı ve yüksek kaliteli meyve fidanlarımızı artık dijital platformlardan sizlere ulaştırıyoruz.

Agrolidya farkıyla yüzbinlerce fidanımız bereketli mahsulleriyle Türkiye’nin dört bir yanında toprakla buluşarak; çiftçilerimizi mutlu etmeye devam ediyor. Agrolidya.com ’dan alacağınız meyve fidanları bol mahsulleriyle, oldukça yüksek kazanç sağlamaktadır. www.agrolidya.com kurulduğu günden bu yana uygun fiyat politikası, güvenli ödeme yöntemi ve hızlı kargo seçeneği ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

Fidan alışverişlerinizde gerekli sertifikalara sahip, ilgili kurumlarca denetlenen, güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde onca yıllık emeğiniz boşa gidebilir. Yıllarınızı vererek; özenle yetiştireceğiniz meyve fidanları için www.agrolidya.com ’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sertifikalı ceviz fidanı, sertifikalı badem fidanı, sertifikalı zeytin fidanı, antep fıstığı fidanı, meyve fidanı anaçları ve birçok fidan çeşidi www.agrolidya.com ’da en uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Agrolidya’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

www.agrolidya.com 'da dilerseniz web sitemizden güvenli şekilde kredi kartı ve havale yöntemiyle, dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizi arayarak veya whatsApp sipariş hattımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ne

Kadar Kargo Ücreti Öderim?

www.agrolidya.com 'da 250 lira ve üzerindeki siparişlerinizde kargo bedavadır.  

Ürünleri Nasıl Gönderiyorsunuz?

Satın aldığınız ürünler özel korumalı ambalajlarımızla özenle paketlenip kargoya verilmektedir.

Satın Aldığım Ürünler Kargoda Zarar Görürse Ne Yapmam Gerekir?

Satın aldığınız ürün zarar görmüş olarak size gelirse veya yanlış ürün gelirse ilk olarak bizimle iletişime geçiniz.

Siparişimi İptal Etmek İstersem Paramı Geri Alabilir miyim?

Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız veya başka bir sebepten dolayı siparişinizi iptal etmek isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

Agrolidya’ya Ne Kadar Güvenebilirim?

Agrolidya yarım asırlık tecrübesiyle sertifikalı fidan üretimi ve satışı yapmaktadır. Ülkemizde üreticilerle buluşturduğumuz milyonlarca verimli fidanımız en büyük referansımızdır. Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 256 Bit SSL güvenlik sertifikasıyla koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikası ve KVKK Kapsamında verileriniz güvende.
Kolay iade

Kolay İade

Satın aldığınız ürünler 14 gün içerisinde iade edilebilir.
Destek

Müşteri Hizmetleri Desteği

Müşteri destek merkezimizle iletişim kurarak destek alabilirsiniz.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Ürünleriniz en geç 3 iş günü içerisinde paketlenip, kargoya teslim edilir.

Yeni Eklenen Ürünler

En Çok Satan Ürünler

En Çok Satan Ürün

Blog Haberleri

Tüm Blog İçerikleri
Agrolidya Tarım A.Ş. Online Satın Al

Ceviz fidanı fiyatları boyu, cinsi, sertifika türü(mavi-standart) tüplü yanda açık köklü gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir. En uygun sertifikalı ceviz fidanı 2023 fiyatları için www.agrolidya.com’dan güvenle alışveriş yapabilir, web sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Agrolidya ailesi olarak yarım asırlık tecrübemizle sertifikalı ve yüksek kaliteli meyve fidanlarımızı artık dijital platformlardan sizlere ulaştırıyoruz.

Agrolidya farkıyla yüzbinlerce fidanımız bereketli mahsulleriyle Türkiye’nin dört bir yanında toprakla buluşarak; çiftçilerimizi mutlu etmeye devam ediyor. Agrolidya.com ’dan alacağınız meyve fidanları bol mahsulleriyle, oldukça yüksek kazanç sağlamaktadır. www.agrolidya.com kurulduğu günden bu yana uygun fiyat politikası, güvenli ödeme yöntemi ve hızlı kargo seçeneği ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

Fidan alışverişlerinizde gerekli sertifikalara sahip, ilgili kurumlarca denetlenen güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde onlarca yıllık emeğiniz boşa gidebilir. Yıllarınızı vererek; özenle yetiştireceğiniz meyve fidanları için www.agrolidya.com ’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45