250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İnstagram Facebook Youtube
Ucb1 Fıstık Anacı Satışı

Ucb1 Fıstık Anacı Satışı

Amerika’da Kaliforniya Üniversitesi tarafından geliştirilen Pistacia Atlantica x P. integerrima'nın bir melezidir. Diğer fıstık anaçlarına göre kök yapısının toprağa çok hızlı adapte olması ve olağanüstü gelişimi sayesinde ilk dikim yılında aşılanabilmektedir.

Ucb1 anacı geliştirildikten sonra Amerika genelinde kurulan sulama yapılan bahçelerin tamamı  Ucb 1 anacı ile yapılmaktadır. Sulu arazilerde kurulan ve bitki beslemesi iyi yapılan arazilerde 4. Yılında üretime başlamaktadır.

Amerika ve İspanya’da hali hazırda en yaygın olarak kullanılan fıstık anacı olan Ucb1 Verticillium dahliae ve tuzluluğa karşı dirençlidir.Ülkemizde de son yıllarda üreticiler tarafından tercih edilen Ucb 1 fıstık anacı doku kültürü üretimi olması ve üretim yapan firmaların piyasanın ihtiyacını karşılayamaması sebebiyle bu anaçla bahçe kurmak isteyen üreticilere istedikleri miktarlarda  Ucb1 fıstık anacı satışı yapılamamaktadır.

Agrolidya Tarım A.Ş.

Agrolidya kurulduğu günden bu yana kaliteli fidan satışı ve uygun fiyat politikası ile üretimini yaptığı fidan çeşitlerinin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında toprakla buluşmasını sağlamaktadır.

Yatırım yapmayı planladığınız bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi ve profesyonel bahçe kurulumu ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerine ayrıntılı şekilde cevap vermekteyiz. Amacımız, uzun yıllardır meyve fidanı yetiştiriciliğinde kazandığımız bilgi ve birikimi siz kıymetli üreticilerimizle paylaşarak; tarım alanında doğru işler yapılmasına yardımcı olmak ve büyük bir emekle hayata geçirdiğiniz yatırımınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktır.

Agrolidya.com’dan yapacağınız fidan alışverişlerinizde siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özenle paketleyip, en kısa sürede tarafınıza gönderiyoruz. Kargoda zarar gören her fidan firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Siz de badem fidanı, ceviz fidanı, zeytin fidanı, fıstık fidanı, avokado fidanı ve meyve fidanı anaçları başta başta olmak üzere yüzlerce fidanı uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45