250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İnstagram Facebook Youtube

Muz Fidanı

Firmamız tarafından satışı yapılan Muz Fidanları ülkemizin kıyı kesimlerinde çiftçilerimizin ve üreticilerimizin yüzünü güldürmektedir.
%34
İndirim
44.50 TL
Benzer Ürünler

Aşılı Muz Fidanı Nasıl Yetişir?

Agrolidya tarafından en uygun fiyatlarla Muz Fidanı satışı yapılmaktadır. Muz fidanlarımızın anacı doku kültürüyle yetiştirilmiştir. Muz fidanlarımızın boyu 40 cm - 60 cm arasında değişmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan Muz Fidanları ülkemizin kıyı kesimlerinde çiftçilerimizin ve üreticilerimizin yüzünü güldürmektedir. Siz de Agrolidya farkıyla satın alacağınız Muz Fidanlarıyla güvenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Agrolidya Muz Fidanları

Sarı altın olarak adlandırılan muz yetiştiriciliği konusunda kıyı kesimlerimiz özellikle Akdeniz bölgemiz son derece şanslıdır ve gün geçtikçe muz yetiştiriciliği hız kazanmaktadır. Firmamız yetiştiricilerin yatırımlarını desteklemek amacıyla en güvenilir ve en sağlıklı muz fidanlarının satışını yapmakta, bu değerli meyveyi hem doyasıya tatmanıza hem de büyük bir gelir kaynağı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Muz ekimi ne zaman yapılır?

Agrolidya tarafından yetiştirilen muzlu tüp fidanları yılın oniki ayında dikim yapılabilme özelliğine sahiptir.

Muz ağacı kaç sene sonra muz verir?

Muz fidanları iyi bir bakımdan sonra toprakla buluşmasından itibaren onüç ay sonra hasat yapılabilir hale gelir. Bu ilk hasattan sonra her sekiz ayda bir hasat yapılabilir.

1 dönüme kaç adet muz dikilir?

1 dönüme yani 1 dekara 180 ila 200 arası muz fidanı dikilebilmektedir. Muz ağacının ömrü aşağı yukarı 10 yıldır.

Muz nerede yetişir?

Muz fidanları nemli neml ve sıcak iklimleri sever ve bu bölgelerde yetiştirilmesi kolay ve uygundur. Dünya üzerinde Güney Yarım Küre üzerinde bulunan tüm ülkelerde yetiştirilebilen muz fidanı tropkal bir meyve olup anavatanı ise Güney Doğu Asya’dır.

Ülkemiz de ise sıcak ve nemli hava yapası ile geçirgen toprak özelliklerine sahip Akdeniz bölgesi, Türkiye’de muz yetiştiriciliği yapmak için en uygun bölgedir.

Agrolidya Tarım A.Ş.

Agrolidya kurulduğu günden bu yana kaliteli fidan satışı ve uygun fiyat politikası ile üretimini yaptığı fidan çeşitlerinin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında toprakla buluşmasını sağlamaktadır.

Yatırım yapmayı planladığınız bölgeye uygun doğru çeşit fidan seçimi ve profesyonel bahçe kurulumu ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerine ayrıntılı şekilde cevap vermekteyiz. Amacımız, uzun yıllardır meyve fidanı yetiştiriciliğinde kazandığımız bilgi ve birikimi siz kıymetli üreticilerimizle paylaşarak; tarım alanında doğru işler yapılmasına yardımcı olmak ve büyük bir emekle hayata geçirdiğiniz yatırımınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktır.

Agrolidya.com’dan yapacağınız fidan alışverişlerinizde siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özenle paketleyip, en kısa sürede tarafınıza gönderiyoruz. Kargoda zarar gören her fidan firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Siz de badem fidanı, ceviz fidanı, zeytin fidanı, fıstık fidanı, avokado fidanı ve meyve fidanı anaçları başta başta olmak üzere yüzlerce fidanı uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45